מסעדות באזור ובעיירה מונטפייסקונה

מסעדות רבות ונפלאות ישנם בכל רחבי איטליה וכמובן באזור שלנו. כמעט בכל אתר באינטרנט ניתן למצוא המלצות מרובות על מיטב מסעדות באזור בו תרצו לבקר.

במונטפייסקונה כמעט כל המסעדות שביקרנו בהן טובות וקשה ליפול בהן , רובן עם נוף מקסים. וישנם בתי קפה לרוב  הזורים לאורך הרחוב היורד לאורכה של העיר העתיקה ומסתיים בשער גדול ומקסים.  באותו רחוב ישנן חנויות אופנה לא רעות וחנויות נוספות מסוגים שונים.

בדרך כלל במסעדות הפשוטות  [OSTRIA . TRATTORIA] מומלץ להזמין את יינות הבית לבן או אדום [ BIANCO, ROSSO].

מנות ראשונות [ANTI-PASTA]  בסוגים שונים וטעמים רבים, ירקות ונקניקים המוגשים לפני המנות העיקריות  SAVOURY CROSTINI-CROSTINI DI FEGATO E MILZE BRUSCHETTA טוסט בשמן ומרוח בשום.       כשאתם מזמינים סלט ירוק צריך לציין שאתם רוצים לקבל אותו בתחילת הארוחה אחרת תקבלו אותו אחרי גמר האוכל…..

להלן מסעדות בסביבה:

מסעדת הבית שלנו נמצאת במונטפייסקונה  אנחנו לא מוותרים אף פעם לבקר בה והיא ממוקמת למרגלות בית הקפה הנעים בו אנו מרבים לבקר, בכיכר קטנה ביציאה משער העיר העתיקה ,שם בבית הקפה כפי שכתבנו אפשר לבקש סיסמא ולהתחבר לאינטרנט וגם להינות מקפה טוב ומשקאות בליווי חטיפים ואוכל שניתן בחינם לצד המשקאות .   מסעדת הבית נמצאת כאמור ברחוב למרגלות הקפה ברחוב  VIA D ALIGHIERI 3\5 טלפון 0761.826137 שמה של המסעדה "DE PANCINO," מסעדה ביתית נעימה עם מאכלים טעימים ומחירים סבירים עד בינונים. בהחלט מומלץ.

מסעדה נוספת בעיירה שלנו היא "RISTORANTE- LA CAVALLA -VIA BANDITA 25" מסעדה לא זולה. בקייץ בחוץ היא משקיפה על נוף מדהים של אגם בולסנה והדרך אליה. כדאי לראות מה מזמינים הסועדים במסעדה יש פירות ים ודגים מצויינים  [עניין של טעם] להזמנות 0761826068.

מסעדה נוספת שאנחנו לא מוותרים על ביקור בה היא בעיירה בולסנה כשם האגם שלחופו היא שוכנת , 20 דקות נסיעה בדרך מתפתלת מדהימה , זו מסעדת פיצות נפלאה אבל אפשר להזמין גם פירות ים ודגים מהאגם ועוד : "  ANTICA  TORTTORIA  PIZZERIA DEL CORSO" הכתובת היא : CORSO DELLA REPUBBLICA, 41 BOLSUNA  מסעדה ביתית נעימה עם מאכלים טעימים ומחירים סבירים עד בינוניים. בהחלט מומלץ.

מסעדות רבות וטובות יש גם בעיר המחוז שלנו ויטרבו [VITERBO] שמומלץ מאד לבקר בעיר העתיקה שבה , ניתן לגלוש באתר המלצות המסעדות TRIPADVISOR מעשה שנכון לעשות בכל עיר ומקום שאיליו אתם נוסעים המלצות טובות ומועילות

האורחים שהתארחו בבית שלנו השאירו המלצות רבות לטיולים ולמסעדות אתם בהחלט מוזמנים לקרוא ולהתרשם . כמה מההמלצות אנחנו ניסינו ולא התאכזבנו. ניתן לקרוא אותם במגירה בשידת המטבח או בספר האורחים.